Mix Šaľa – Dlhá n/V B 7:11

Mix Šaľa - Dlhá n/V B 7:11Rozhodujúci zápas o 3. miesto v majstrovstvách Okresu Šaľa medzi mužstvami Mix Šaľa a ŠK Družstevník Dlhá n/V B sa odohral ako dohrávka posledného kola 11. marca 2010. Mužstvá nastúpili a bodovali v zostave: Domáci: Popluhár 3.5/1, Varga 2.5/2, Rusznák st. 1/3.5, Karlubík 0/4.5 Hostia: Cigánik 3.5/1, Benko 3/1.5, Sarka 3/1.5, Lazor 1.5/3
Priebeh zápasu sa vyvíjal od začiatku pre Dlhú. Po štvorhrách bol stav vyrovnaný 1:1, keď dvojica Lazor – Cigánik porazila dvojicu Rusznák st. – Karlubík 3:0. Až do konca 2. kola pokračoval jednoznačný priebeh hosťujúceho mužstva Dlhej, keď domáci vyhrali z ôsmich zápasov len jeden.

Výborný výkon Dlhej tento večer podal Milan Cigánik, ktorý vyhral prvé tri dvojhry. Poďakovanie patrí aj ostatným členom mužstva – Benkovi, Sarkovi, ale aj Lazorovi, ktorí dotiahli svoje snaženie až na konečné pekné 3. miesto Majstrovstiev okresu Šaľa. Okrem týchto štyroch nastúpili za Dlhú aj ďalší stolní tenisti, ktorí sa pričinili o tento úspech : Mészáros Bálint, Izsóf Arpád, Polák Marek a Antoš Bohuš.