Sezóna 2014/2015 klope na dvere

Dušan Čičmiš ml - Majstrovstvá SR MŽ - Čadca 2013. Foto: Marian KapustaPo dlhšej prestávke sa znovu ozývam. Predchádzajúci ročník sme úspešne vynechali :-). Dúfam že blížiaca sa sezóna už bude v poriadku. Dizajn webu prešiel drobnými úpravami. Hlavnou zmenou je prechod zo staručkej Joomly 1.5 na aktuálnu verziu wordpressu. Väčšina článkou bola z migrovaná, fotogalérie, videá a časť download plánujem dorobiť tiež, staré komentáre k článkom doplnené nebudú. Komentáre na starých článkoch sú zavreté, nové budú mať samozrejme komentovanie povolené. Systém používa antispamový plugin askimet, navyše je potrebné manuálne schválenie prvého komentára. Dúfam že starí blogeri Adrián Andódi, Viktor Molnár a spol. nesklamú a že nám pripravia zaujímavé čítanie.

Čo sa týka nadchádzajúceho súťažného ročníka tento týždeň začína v Havířove séria mládežníckych medzinárodných turnajov Satelit 2014, začiatkom septembra štartuje aj Slovenský pohár mládeže, 1. liga  začína 28. septembra, 3. a 4. liga má prvé kolo 20. septembra. Prikladám nejaké už zverejnené informácie.

Účastníci súťaží 2014/2015 | Rozpis súťaží NSTZ 2014/2015 | Krajský rebríček mužov 1.7.2014

Vylosovanie – 1. liga muži západ 2014/2015 | Zoznam povolený poťahov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.